Projekty
wizualizacje_przedpokoju_wnetrz_3d_rsquare.pl_przedpokoj_aranzacje_2
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Aranżacja niedużego przedpokoju w mieszkaniu. Aby nie przepełniać przedpokoju i pozostawić w nim przestrzeń zastosowano minimalizm w umeblowaniu.  Nieduża pólka podwieszona nad podłogą spełnia funkcję pólki na buty, zawieszone nad nią lustro oraz lampy dodają przestrzeni. Na przeciwnej ścianie szafa w zabudowie mieszcząca wszytko to co z reguły potrzebujemy ukryć ;)

Kontynuacja projektu http://test.rsquare.pl/portfolio/wizualizacje-salonu-5/

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje dużej łazienki w domu jednorodzinnym, zaprojektowanej w delikatnych kolorach, które w połączeniu z drewnem tworzą idealną harmonię.

wizualizacje lazienki_rsquare.pl_aranzacje_visualizations_meble (5)
rsquare.pl_wizualizacje_wnetrz_wizualizacje_lazienki_retro_aranzacje
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Hotelowa łazienka w stylu retro. Idealnie zagospodarowana przestrzeń mieszcząca spory prysznic i stojącą umywalkę. Złocone elementy takiej jak duże lustro w złoconej ramie dają poczucie luksusu i elegancji, a różnorodność faktur sprawia że łazienka ma niepowtarzalny klimat.

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Zamierzeniem projektanta było stworzenie romantycznej sypialni z elementami nowoczesnymi. Aranżacja stworzona dla młodej zapracowanej kobiety. Dzięki ściance z cegieł w pomieszczeniu udało się oddzielić miejsce pracy od części sypialnej i jednocześnie zachować delikatny, kobiecy klimat. Główną rolę odgrywa ogromne łóżko, które stoi w centralnym miejscu.

 

rsquare.pl_wizualizacje sypialni_aranżacja wnętrza_grafika 3d_dom jednorodzinny_bedroom design
rsquare.pl_wizualizacje salonu_livingroom_aranzacje_projekt_salonu_living room_design
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje salonu. Pokój połączony z kuchnią ma ok 18m2. Nowoczesna aranżacja dzięki której salon jest przestrzenny, jasny i klimatyczny. Pomiędzy kuchnią a salonem udało się zagospodarować część jadalnianą nie ujmując lekkości projektu. Delikatne tony współgrają ze sobą tworząc przestrzeń idealną do odpoczynku.

Kontynuacja projektu http://test.rsquare.pl/portfolio/wizualizacje-przedpokoju/

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje niedużej kuchni w bloku. Jasne kolory ścian i mebli dodają przestrzeni. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni dzięki meblom kuchennym, zaprojektowanym na wymiar. Lodówka, zmywarka i piekarnik w zabudowie. Zabudowany kaloryfer. Udało się nawet zmieścić zgrabny stół i wydzielić część jadalnianą.

wizualizacje_kuchni_rsquare.pl_aranzacje_animacje_kuchnia_mieszkanie_kitchen
1234
Scroll
to Top