Klient : Anna Groń
wizualizacje_przedpokoju_wnetrz_3d_rsquare.pl_przedpokoj_aranzacje_2
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Aranżacja niedużego przedpokoju w mieszkaniu. Aby nie przepełniać przedpokoju i pozostawić w nim przestrzeń zastosowano minimalizm w umeblowaniu.  Nieduża pólka podwieszona nad podłogą spełnia funkcję pólki na buty, zawieszone nad nią lustro oraz lampy dodają przestrzeni. Na przeciwnej ścianie szafa w zabudowie mieszcząca wszytko to co z reguły potrzebujemy ukryć ;)

Kontynuacja projektu http://test.rsquare.pl/portfolio/wizualizacje-salonu-5/

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje dużej łazienki w domu jednorodzinnym, zaprojektowanej w delikatnych kolorach, które w połączeniu z drewnem tworzą idealną harmonię.

wizualizacje lazienki_rsquare.pl_aranzacje_visualizations_meble (5)
rsquare.pl_wizualizacje salonu_livingroom_aranzacje_projekt_salonu_living room_design
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje salonu. Pokój połączony z kuchnią ma ok 18m2. Nowoczesna aranżacja dzięki której salon jest przestrzenny, jasny i klimatyczny. Pomiędzy kuchnią a salonem udało się zagospodarować część jadalnianą nie ujmując lekkości projektu. Delikatne tony współgrają ze sobą tworząc przestrzeń idealną do odpoczynku.

Kontynuacja projektu http://test.rsquare.pl/portfolio/wizualizacje-przedpokoju/

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

W naszych projektach pojawia się kolejny album z wizualizacjami salonu. Połączenie klasyki z nowoczesnymi elementami, delikatną kolorystyką i nutką romantyzmu. Wszytko to ma sprawić że wnętrze będzie przytulne, komfortowe i relaksacyjne.

Wizualizacje_salonu_aranzacje_rsquare.pl_3d wisualizations_living_room
wizualizace 3d toaleta wc rsquare.pl wisualizations toilet (4)
Kategoria: Wizualizacje Tagi:

W naszym portfolio pojawia się nowy projekt, wizualizacje toalety. Nieduża przestrzeń i brak światła słonecznego sprawiały że pomieszczenie było małe i przytłaczające. Dzięki jasnym płytkom na ścianach i podłodze, oraz lustrom udało się uzyskać efekt przestrzenności. Podświetlony sufit daje sporo światła i wnętrze staje się jasne i przyjemne.

Kategoria: Wizualizacje Tagi:

Wizualizacje salonu z aneksem kuchennym. Pokój zaprojektowany w delikatnych tonach z ostrymi akcentami. Całość tworzy idealną kompozycję która sprzyja wypoczynkowi.

rsquare.pl_wizualizacje_salonu_aranżacje_3d_living_room_wisualizations (1)
=
Scroll
to Top